Hakkımızda

25 yıldır başarılı bir şekilde süren Tergan yolculuğu, imalat, ihracat, toptan satışın yanı sıra tüm perakende kanalında da devam etmektedir

Ne yapıyoruz?

Şehzade Deri’nin ürün yelpazesinde yer alan el yapımı ürünler arasında; çantaların yanı sıra, cüzdanlar, kemerler, evrak çantaları, kadın çantaları, seyahat çantaları, Bond ve pilot çantalar, ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlar bulunmaktadır.

Geçmişimiz

90’lı yıllarda üretim yapmaya başlayan Şehzade Deri Isparta’da ilk mağazasını açarak perakendeye adım atmıştır. 1996 yılında ilk ihracatını Avrupa’ya yapan Şehzade Deri bugün, %85’i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmek üzere yılda 150.000 çanta üretmektedir.

Vizyonumuz

Amacımız, tüketicilerimizi her sezon Şehzade Deri’nin kaliteli, geniş ürün yelpazesi ile buluşturmak; bu doğrultuda büyüme hedeflerimizi geliştirerek, “modaya yön veren marka" olma amacıyla pazarlama ve tasarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hedefimiz

Türk deri sektörünün öncü markaları arasında olan, modaya yön veren, yeni neslin trendlerini yakalayan, mevcut tüketicilerin de vazgeçemeyecekleri özgün tasarımlar yaratan Şehzade Deri; her sezon, fark yaratan koleksiyonlarıyla karşınızda olmaya devam edecek.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

7/24 Destek

Mümkün olduğunda işlerinizi en kısa sürede teslim edip herhangi bir probleminizde en kısa sürede çözüme ulaşıyoruz.

En İyi Kalite

Ürünlerimizde en iyi derileri kullanıp eşsiz hizmetimizle, ürünlerimizle gözlerinizi kamaştırmaya özen gösteriyoruz.

Hızlı Teslimat

Ürünlerinizi en kısa sürede hazırlayıp teslimata hazır hale getiriyoruz, anlaşmalı kargomuzla en kısa sürede teslim ediyoruz.

400'den Fazla Memnun Müşteri

Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda müşteri yelpazemizi her geçen gün arttırıyoruz. Bu yelpazenin bir parçası olmanız bizim için gurur kaynağıdır.